Muhtar Koşar; “Hizmetlerin devamını bekliyoruz”

Karacailyas Mahallesi’nin bahçe yollarında gerçekleşen soğuk asfalt serim çalışmasını yerinde inceleyen Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak; “Artık üreticilerimiz bahçelerine hiçbir sıkıntı yaşamadan ulaşabiliyor. Akdeniz’de bahçe yolu soğuk asfalt olmayan mahallemiz kalmayacak” dedi.

Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün, özellikle tarımsal üretimle öne çıkan kırsal mahallelerin bahçe yollarında, envantere kazandırılan kombili araç ve silindir desteğiyle gerçekleştirdiği soğuk asfalt (sathi kaplama) çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler, son olarak Karacailyas Mahallesi’nin bahçe yollarında sathi kaplama çalışması başlattı. Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, beraberinde Fen İşleri Müdürü Mehmet Bahar ve Karacailyas Mahallesi Muhtarı Rüknettin Koşar ile birlikte, bölgedeki hizmeti yerinde inceleyip ekiplerden bilgi aldı.

Muhtar Koşar; “Hizmetlerin devamını bekliyoruz”

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacailyas Mahallesi Muhtarı Rüknettin Koşar; “Akdeniz Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Gültak’a, Karacailyas’taki bahçe yollarımızda 5 kilometrelik alandaki yollarımızı soğuk asfalt ile kapladığı için öncelikle teşekkür ediyorum. İnşallah bu hizmetlerin artarak devamını 2024 yılında da bekliyoruz. Karacailyas halkı adına Başkanımıza ve ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Akdeniz’de soğuk asfaltı olmayan bahçe yolu kalmayacak”

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak da yaptığı açıklamada; soğuk asfalt kaplama hizmetlerinin aralıksız devam ettiğini belirterek; “Akdeniz’de bahçe arası tüm yollar, bizim dönemimizde sathi asfalt ile kaplanıyor. Böylelikle kamyonu, traktörü veya motosikleti ile vatandaşlarımız bahçelerine çok rahat ulaşıyorlar. Her sene yağmurla, çamurla kaybolan mucuru dökmek hem külfet idi hem de milli servet kayboluyordu. Fakat artık soğuk asfalt tüm Akdeniz’de mevcut ve tüm arazi yollarına soğuk asfalt döküyoruz. İnşallah 2024 yılında da bu hizmetlerimiz devam ettiğinde, Akdeniz’de soğuk asfaltı olmayan bahçe yolu kalmayacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir